APLIKACJE

Aplikacje i wdrożenia systemów ERP

Domino Data oferuje wdrożenie aplikacji na życzenie oraz rozbudowę systemów ERP opartych na oprogramowaniu SymfoniaWapro oraz Enova365.

Nasza specjalizacja koncentruje się na usługach związanych z wdrażaniem i rozwojem oprogramowania wspierającego efektywne zarządzanie firmą. Nasze najwyższe poziomy partnerstwa obejmują specjalizacje w obszarach takich jak:

  • produkcji
  • obiegu dokumentów
  • business intelligence
  • HR
  • biur rachunkowych
image

Nasi specjaliści działają już od 20 lat.

image

Wiedza i doświadczenie

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, pracownicy firmy Domino Data tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie jest gwarantem najwyższej jakości usług. Nasi pracownicy, opierając się na tym doświadczeniu, tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

image

Analiza firmy

Nasza analiza skupia się na zrozumieniu procesów biznesowych. To kluczowy element wyboru właściwego oprogramowania, spełniającego potrzeby naszych klientów. Na podstawie analizy i strategii rozwoju, rekomendujemy oprogramowanie wspomagające zarządzanie, z uwzględnieniem przyszłego rozwoju firmy.

image

Kompleksowe podejście

Realizujemy projekty informatyczne, począwszy od wdrożenia systemu, aktualizacje, poprzez usługi doradcze, wdrożeniowe i szkoleniowe. Działamy zgodnie ze sprawdzoną metodyką. Zapewniamy klientom wsparcie zarówno przy wyborze najlepszego rozwiązania dla organizacji jego biznesu, jak i przy obsłudze wdrożonego systemu.