Outsourcing IT

Outsourcing IT - odpowiedź na potrzeby Twojej firmy

Powierz obsługę informatyczną specjalistom posiadającym doświadczenie i ekspertom w branży IT

Domino Data Sp. z o.o. oferuje kompletą usługę Outsourcingu IT. Dziś, kiedy prawie każda szanująca się instytucja i firma posiada własną infrastrukturę IT, aby być konkurecyjną na rynku rola specjalistów IT jest bardzo istotna. Wybór nieefektywnego modelu organizacyjnego w zakresie obsługi informatycznej może szybko doprowadzić do niekontrolowanego wzrostu kosztów obsługi, pojawienia się nieprzewidzianych problemów z dostępnością, a nawet zaważyć na istnieniu całej instytucji – szczególnie w przypadku, gdy od sprawnego działania urządzeń komputerowych zależy poufność i bezpieczeństwo przetwarzanych danych oraz funkcjonowanie najważniejszych działów.

Powierzenie obsługi informatycznej kompetentnym specjalistom z Domino Data Sp. z o.o. jest najlepszym rozwiązaniem. Naszą wiedzę i doświadczenie możemy wykorzystać, aby Twoja firma mogła działać efektywniej i świadczyć usługi najwyższej jakości.

image

Profesjonalizm i wiedza

Naszą wiedzę i doświadczenie możemy wykorzystać, aby Twoja firma mogła działać efektywniej i świadczyć usługi najwyższej jakości.

image

Korzyści finansowe

Obsługa informatyczna firm przynosi znaczne oszczędności finansowe przy jednoczesnym wzroście jakości usług.

image

Dedykowane rozwiązania

To unikatowa możliwość łatwego nabycia dedykowanych rozwiązań, w tym oprogramowania tworzonego specjalnie dla potrzeb ich firmy.

Dlaczego warto nas wybrać?

Czy outsourcing IT jest opłacalny?

Na odpowiedź składa się kilka istotnych elementów: oferta firmy, z której pomocy zamierzamy docelowo skorzystać, jak również obszar świadczonych usług. W związku z tym, jeśli firma ma w planach przerzucenie niektórych zadań na barki zewnętrznych jednostek, podstawowe znaczenie ma określenie potrzeb.

 

Dla kosztów istotną rolę odgrywa też forma korzystania ze wsparcia IT – czy będzie to dla nas tylko jednorazowa usługa czy stała pomoc w postaci abonamentu.

 

Utrzymywanie własnych działów IT jest bardzo kosztowne. Należy pamiętać, że poza kosztami dla każdego oczywistymi, takimi jak wypłaty pensji i premii, wyposażenia stanowisk pracy oraz opłatami za biuro, prąd, telefony, Internet i samochody służbowe, ponosimy również wydatki na bardzo drogie szkolenia techniczne dla informatyków.

Niewątpliwą korzyścią takiego podejścia jest oszczędność czasu, a przede wszystkim możliwość skupienia się na głównych celach biznesowych. Obsługa informatyczna firm dodatkowo przynosi znaczne oszczędności finansowe przy jednoczesnym wzroście jakości usług. Wybierając Outsourcing IT Domino Data sp. z o.o. to dostęp do doświadczonego zespołu informatyków oraz technologii informatycznych dostosowanych do rzeczywistych potrzeb danej organizacji przy minimalizacji kosztów utrzymania takiego działu we własnej firmie. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo zapewniony stały dostęp do aktualnych rozwiązań informatycznych, licznych usprawnień w funkcjonowaniu instytucji, porad z zakresu automatyzacji, wspomagania decyzji i profesjonalnej analizy biznesowej. Nasi klienci otrzymują unikatową możliwość łatwego nabycia dedykowanych rozwiązań, w tym oprogramowania tworzonego specjalnie dla potrzeb ich firmy.

Jakie korzyści daje outsourcing?
nieograniczona dostępność serwisowa 24x7x365
priorytetowa obsługa zgłoszeń
stały monitoring poprawności działania infrastruktury informatycznej
zryczałtowana ilość godzin miesięcznie prac serwisowych i konsultacyjnych w siedzibie klienta
aktualizacja, kopie zapasowe i bieżąca konserwacja firmowej witryny internetowej
utylizacja zużytych materiałów eksploatacyjnych i trwale uszkodzonego sprzętu
bezpłatny sprzęt zastępczy na czas usunięcia długotrwałych awarii
bezpłatne, nieograniczone konsultacje telefoniczne dla użytkowników
bezpłatny dojazd i transport sprzętów do siedziby klienta
pełna historia wszystkich zdarzeń serwisowych i raporty okresowe
jedna faktura VAT miesięcznie (dostępna także w formie elektronicznej)
Jak dobrze rozpocząć outsourcowanie?
Na początku każdej współpracy Domino Data sp. z o.o. przeprowadza gruntowny audyt sprzętu i oprogramowania wraz z wykazem ilości i ważności posiadanych licencji oraz spis sprzętów i ich konfiguracji. Dobieramy najlepsze rozwiązania dla Klienta, biorąc pod uwagę branżę w której działa. Oferujemy wybór pakietu skrojonego pod Klienta w formie abonamentu.

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Outsourcingu IT w swojej firmie skontaktuj się z nami, by otrzymać niezobowiązującą wycenę usługi kompleksowej obsługi informatycznej. Dołącz do zadowolonych firm i sprawdź teraz ile zaoszczędzisz współpracując z nami!